خدمات ترجمه مخصوص مؤسسات و سازمان ها

مركز تخصصي زبان عربي اديب آمادگي دارد به مؤسسات و سازمانهاي دولتی یا بخش خصوصی، خدمات گوناگون ترجمه ارائه نمايد. واحدهای آموزشی و پژوهشی سازمانها و مؤسسات همیشه به ترجمۀ منابع اصلی برای استفاده در سازمان متبوع خود نیازمندند. ما آماده هستیم که طی قرارداد یا به صورت پروژه ای این منابع را به صورت تضمین شده و با کیفیت عالی ترجمه و تدوین نماییم. ترجمه مکاتبات بازرگانی و اداری مربوط به واحدهای امور بین الملل مؤسسات نیز از جمله خدماتی است که ما قادر به ارائه آن هستیم.

خصوصیات مركز تخصصي زبان عربي اديب:
تحویل سفارش بصورت تایپ شده.
امکان سرویس در 24 ساعت شبانه روز.
قیمت کارشناسی شده.
سرعت بیشتر در ترجمه.
کیفیت بالاتر ترجمه به سبب استفاده از مترجمین متخصص.
تنوع تخصص:
در رشته های پزشکی، حقوق، روان شناسی، شیمی، علوم طبیعی، علوم اجتماعی، علوم پایه، عمران، کامپیوتر، محیط زیست، مدیریت و حسابداری، مکانیک، هنر، زیست، ادبیات، اقتصاد، بازرگانی، ورزشی، برق و الکترونیک، صنایع، فلسفه، ادبیات و زبان شناسی، فقه، مالی و بازرگانی، مکاتبات تجاری، فیزیک، تاریخ، زمین شناسی، ارتباطات، نفت و گاز و...
امکان تبادل اطلاعات با مترجم در حین ترجمه.
استفاده از خدمات پشتیبانی بعد از تحویل سفارش (گارانتی 24 ساعته پس از تحویل ترجمه).
عدم نیاز به مراجعه حضوری و امکان استفاده از خدمات ترجمه، در هر کجای دنیا که به شبکه اینترنت وصل باشد.

 

با رشد روزافزون دانش و تعدد مجلات و نشریات داخلی و خارجی در زمینه های مختلف عمومی و تخصصی و لزوم تبادلات علمی بینابینی، نیاز مبرمی به ترجمه های علمی و تخصصی مقالات حس می شود که مركز تخصصي زبان عربي اديب آمادگي سرویس رسانی به نشریات را در این زمینه ها دارا می باشد.
شرح سرویس ها و خدمات مجلات و نشریات:
ترجمه تخصصی مقالات
بومی سازی وب سایت
چنانچه نشریه و یا روزنامه شما دارای وب سایت اختصاصی باشد که مایل باشید آن را به زبان عربي نیز بروز رساني کنید، مركز تخصصي زبان عربي اديب در این زمینه آمادگی همکاری با شما را دارا می باشد.

ادامه مطلب...
 

با توجه به رشد روزافزون اطلاعات و ارتباطات در زمینه امور تجاری و بازرگانی و تبدیل روشهای سنتی به مدرن، برای انجام این امور، نیاز به خدمات و سرویسهایی جدید در این زمینه در جامعه احساس می شود. با آگاهی از این امر، مركز تخصصي زبان عربي اديب اقدام به راه اندازی بخشی کرده است که به صورت تخصصی به این مهم می پردازد. ما در این بخش سعی کرده ایم با ارائه سرویسها و خدمات متنوع، به نیازمندیهای مشتریان خود در این زمینه پاسخ گفته و باعث شفاف سازی و تسهیل در امور مبادلات و تبادلات تجاری و اداری این عزیزان با طرفین خارج از کشور باشیم.
شرح سرویسها و خدمات بازرگانی و اداری:
در این قسمت شما با شرح خدمات و سرویسهای ارائه شده توسط مركز تخصصي زبان عربي اديب در زمینه بازرگانی و اداری آشنا خواهید شد.

ادامه مطلب...
 

ترجمه های دانشجویی در رشته های مختلف علوم انسانی در حوزه های فقه، فقه موضوعی، اصول، فلسفه، علوم حدیث، منطق، عرفان و تصوف، کلام و عقاید، تفسیر قرآن و نهج البلاغه، متون شیعی و تسنن، متون معاصر و روزنامه ها و کتاب های عربی، سیره پیشوایان دینی، صرف و نحو عربی، اندیشه اسلامی، تاریخ امامت و ولایت، فرهنگ و تمدن اسلامی، اقتصاد، بانکداری اسلامی، فقه الاقتصاد، فرهنگ عرب، مهدویت، ولایت فقیه، علم رجال، اخلاق عملی، حقوق عمومی، حقوق خصوصی، حقوق بین الملل، حقوق اسلامی، حقوق تطبیقی اسلامی، مطالعات سیاسی جهان اسلام و اندیشه سیاسی اسلامی انجام می‌پذیرد. مركز تخصصي زبان عربي اديب قادر است تا کلیه مقالات فارسی شما را جهت درج در نشریات و مجلات عرب زبان از فارسی به عربی ترجمه نماید. همچنین اگر قصد ترجمه کتاب خود به زبان عربی دارید، می توانید با مركز تخصصي زبان عربي اديب تماس بگیرید. ترجمه سایت‌های پویا و ایستای دانشگاهی، خبری و علمی از فارسی به عربی و از عربی به فارسی از امکانات دیگر اين مركز تخصصي است. همچنین ترجمه پایان‌نامه‌های دانشجویی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به زبان عربی با کیفیت مقبول صورت می‌گیرد.

 

ادامه مطلب...
 

با توجه به قرار گرفتن کشورمان ایران در میان بازارهای متعدد بین المللی، بويژه بازارهای گسترده کشورهای عرب زبان در غرب و جنوب كشور، ایجاد ارتباط دقیق با این همسایگان، امری حیاتی در جهت ایجاد کسب کار موفق است. همچنین با توجه به برخی شباهت های دینی و فرهنگی ما با کشورهای عرب زبان و همه گیر بودن زبان انگلیسی در میان کلیه کشورهای دنیا معرفی کسب و کار به دو زبان عربی و انگلیسی از مهمترین اولویت های استراتژیک بین المللی برای شرکتها و صاحبان کسب و کار در ایران است. مركز تخصصي زبان عربي اديب قادر است بصورت کاملاً حرفه ای با هدف تأمین نیاز و جلب رضايت شما به ترجمه و بومی سازی هرگونه وب سایت چه بصورت صفحات با متن ثابت (Static) یا بطور تخصصی تر در وب سایت های پیچیده تر (Dynamic) بصورت پویا و متغییر بپردازد. ما به شما یک راهبرد جامع جهت بومی سازی وب سایتتان - تا جایی که جستجوی بهینه به زبان مقصد (ترجمه شده)، ترجمه بانک اطلاعاتی مربوطه و پشتیبانی از بومی سازی روزانه وب سایتتان، به راحتی انجام شود - بصورت قراردادی، پیمانکاری و ... ارائه می دهیم.

 

صفحه1 از2

<< شروع < قبلی 1 2 بعدی > پایان >>

فرم سفارش

تماس با ما

خبرنامه