با توجه به رشد روزافزون اطلاعات و ارتباطات در زمینه امور تجاری و بازرگانی و تبدیل روشهای سنتی به مدرن، برای انجام این امور، نیاز به خدمات و سرویسهایی جدید در این زمینه در جامعه احساس می شود. با آگاهی از این امر، مركز تخصصي زبان عربي اديب اقدام به راه اندازی بخشی کرده است که به صورت تخصصی به این مهم می پردازد. ما در این بخش سعی کرده ایم با ارائه سرویسها و خدمات متنوع، به نیازمندیهای مشتریان خود در این زمینه پاسخ گفته و باعث شفاف سازی و تسهیل در امور مبادلات و تبادلات تجاری و اداری این عزیزان با طرفین خارج از کشور باشیم.
شرح سرویسها و خدمات بازرگانی و اداری:
در این قسمت شما با شرح خدمات و سرویسهای ارائه شده توسط مركز تخصصي زبان عربي اديب در زمینه بازرگانی و اداری آشنا خواهید شد.


ترجمه نامه نگاریها و مکاتبات تجاری
در این سرویس امور نامه نگاری و مکاتبات تجاری شما در زمینه های مختلف مانند: أخذ نمایندگی، امور و تشریفات گمرکی، مکاتبات روزمره و... توسط مترجمین مجرب ما، با سرعت و دقت مورد نظر شما ترجمه خواهد شد.
ترجمه استعلام قیمت و پروفرما
ترجمه دستورالعمل ها، استانداردها، گزارش ها و رویه ها
ترجمه بروشور و کاتالوگ
برگزاری تله کنفرانس و ویدئو کنفرانس با شرکای تجاری شما در خارج از کشور
بدین صورت که مترجمین ما واسط شما و شریک تجاری شما خواهند شد و با انجام یک ترجمه همزمان بین دو طرف، ارتباط بین دو طرف را از طریق تلفن و یا ویدئو برگزار خواهند کرد.
اعزام مترجم همراه
در این سرویس بنا بر درخواست مشتری یک مترجم مسلط به امر ترجمه همزمان و مکاتبات اداری و تجاری به عنوان مترجم همراه، اعزام می گردد. اعزام مترجم برای سفرهای داخل و خارج از کشور نیز میسر می باشد.
ترجمه تلفنی
این سرویس برای رفع نیاز آنی مشتریان به خدمات ترجمه ارائه می گردد. در این سرویس مشتری با مترجمین ما ارتباط تلفنی برقرار کرده و از طریق تلفن به انجام امور خود خواهد پرداخت. این سرویس برای مشتریان در خارج از کشور هم قابل ارایه می باشد.
ارائه خدمات ترجمه در نمایشگاها و سمینارها
ممکن است که در برگزاری نمایشگاهها و سمینارها چه در داخل و چه در خارج از کشور نیاز به یک و یا چند مترجم داشته باشید. در این صورت مركز تخصصي زبان عربي اديب، مترجمین مورد نظر شما را به تعداد و زمان مورد نیاز، در اختیار شما می گذارد.
ترجمه و گردآوری اخبار
در این سرویس بنابر درخواست مشتری، اخبار تخصصی و مرتبط با زمینه کار مشتری در بازه های زمانی مورد توافق از منابع مختلف گردآوری و دسته بندی می شود و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. در این قسمت، در صورت خواست مشتری، کارشناسان ما در زمینه تحقیق بر روی اینترنت به منظور جمع آوری اطلاعات از کالاها، خدمات و بازارهای جدید نیز آماده به همکاری می باشند.
بومی سازی نشریات تخصصی و وب سایت
در این سرویس چنانچه بنگاه تجاری، صنعتی و یا بازرگانی دارای نشریه و یا وب سایت تخصصی باشد، مركز تخصصي زبان عربي اديب آمادگی لازم برای بومی سازی این نشریات و یا وب سایتها به زبان عربي را دارا می باشد.
ترجمه فایلهای صوتی و تصویری
ترجمه فایلهای صوتی و تصویری (با پسوند WAV، DVD، CD) و... (جهت خدمات چندرسانه ای به بخش خدمات چند رسانه ای مراجعه فرمایید.)

فرم سفارش

تماس با ما

خبرنامه