ترجمه همزمان(حضوری و تلفنی)
آیا تا به حال در سمیناری شرکت کرده اید که با زبانی ناآشنا ولی با اهمیت بالا برایتان بوده باشد؟ هر کار و صنعتی روندها و ساختار خاص خود را دارد. آیا تا به حال طعم رضایت و اعتماد به یک مترجم را در سفرهای خارجی چه از نظر امانت داری چه از نظر توانایی چشیده اید؟ آیا از فواید میهمانان خارجی خود که با هزینه و اهمیت زیادی نزد شما آمده اند به خوبی بهره برده اید؟ میزان تأثیر پذیری حرفه ای شما از کارشناسان دیگر کشورها چقدر بوده است؟
 
برگزاری تله کنفرانس و ویدئو کنفرانس با شرکای تجاری شما در خارج از کشور
 
مركز تخصصي زبان عربي اديب سرویس ویدئو کنفرانس را ارائه مي نمايد. این سرویس بدین صورت ارائه می گردد که مترجمین ما واسط شما و شریک تجاری شما خواهند شد و با انجام یک ترجمه همزمان بین دو طرف، ارتباط بین دو طرف را از طریق تلفن و یا ویدئو برگزار خواهند کرد.
به این ترتیب شما می توانید با یک تماس ساده از مترجمین حرفه ای ما استفاده نمایید.


اعزام مترجم همزمان ( همراه)

در این سرویس، بنابر درخواست مشتری، یک مترجم مسلط به امر ترجمه همزمان و مکاتبات اداری و تجاری به عنوان مترجم همراه، اعزام می گردد. اعزام مترجم برای سفرهای داخل و خارج از کشور نیز میسر می باشد.

ارائه خدمات ترجمه در نمایشگاها و سمینارها
 
ممکن است که در برگزاری نمایشگاهها و سمینارها چه در داخل و چه در خارج از کشور، نیاز به یک و یا چند مترجم داشته باشید. در این صورت مركز تخصصي زبان عربي اديب مترجمین مورد نظر شما را به تعداد و زمان مورد نیاز شما در اختیارتان می گذارد.

ترجمه همزمان مدون

ترجمه همزمان شما را طبق برنامه کاریتان برنامه ریزی می کنیم و در زمان مقتضی در کنارتان هستیم. ملاقاتهای حضوری و کنفرانسهای تلفنی و همراهی میهمانان خارجی شما در داخل شهر و در طول مسافرت داخلی و خارجی، کاری و تفریحی.

فرم سفارش

تماس با ما

خبرنامه