با تغییر نحوه انتقال اطلاعات از قالب متنی به قالب های جدید صوتی و تصویری، مسیر دیگری در فن ترجمه به نام ترجمه چندرسانه ای باز شده که شامل ترجمه فایل های صوتی و یا تصویری، به منظور پیاده سازی متن و یا ترجمه آنها به زبان های مختلف می باشد. با توجه به رشد روزافزون نیاز به این گونه از ترجمه ها، مركز تخصصي زبان عربي اديب اقدام به تشکیل گروهی از مترجمان برای پاسخگويي به این نیاز مشتریان کرده است.
شرح سرویس ها و خدمات
ترجمه و پیاده سازی متن از روی فایل های صوتی
مترجم با در اختیار گرفتن فایل صوتی مشتری شامل پادکست Podcast های خبری، سخنرانی، ترانه و... اقدام به پیاده سازی متن آن و در صورت نیاز ترجمه آن می کند.
ترجمه و پیاده سازی متن از روی فایل های تصویری
مترجم با در اختیار گرفتن فایل تصویری مشتری شامل فیلم، کلیپ و سی دی های آموزشی و... اقدام به پیاده سازی متن آن و در صورت نیاز ترجمه آن می کند.
ارائه ترجمه تیزرهای تبلیغاتی، آموزشی و... همراه با صدا گذاری، زیر نویس ترجمه به زبان مقصد که مورد تأیید مشتری قرار گرفته، همچنین تولید و تدوین سی دی و دی وی دی ترجمه شده مورد نظر شما با همکاری تیم تبلیغاتی جهت ویرایش، صداگذاری و تولید نمایه بصورت نیمه حرفه ای جهت سازمانها، نمایندگی ها، صنایع و... از جمله خدمات مركز تخصصي زبان عربي اديب می باشد.

فرم سفارش

تماس با ما

خبرنامه