با رشد روزافزون دانش و تعدد مجلات و نشریات داخلی و خارجی در زمینه های مختلف عمومی و تخصصی و لزوم تبادلات علمی بینابینی، نیاز مبرمی به ترجمه های علمی و تخصصی مقالات حس می شود که مركز تخصصي زبان عربي اديب آمادگي سرویس رسانی به نشریات را در این زمینه ها دارا می باشد.
شرح سرویس ها و خدمات مجلات و نشریات:
ترجمه تخصصی مقالات
بومی سازی وب سایت
چنانچه نشریه و یا روزنامه شما دارای وب سایت اختصاصی باشد که مایل باشید آن را به زبان عربي نیز بروز رساني کنید، مركز تخصصي زبان عربي اديب در این زمینه آمادگی همکاری با شما را دارا می باشد.


تهیه خلاصه و چکیده مقالات
در این بخش، بنابرخواست مشتری، مترجمین ما اقدام به خواندن مقاله مورد نظر نموده و با تلخیص آن و یا نوشتن چکیده ای از آن، متنی قابل ارائه به مراکزآموزشی، ناشرین و نشریات خارج از کشور و... تولید می نمایند. همچنین در این زیر گروه، امکان تلخیص کلیه مطالب یک نشریه و ترجمه به زبان عربي نیز امکان پذیر می باشد.


خدمات ترجمه - ترجمه انتشارات
خدمات نشر
با توجه به سرعت تحولات در دنیای کنونی و بروز شدن سریع علم و دانش، نیاز به خدمات سریع تری در حوزه نشر و ترجمه احساس می شود که مركز تخصصي زبان عربي اديب، با ایجاد كارگروه های مختلف در زمینه های تخصصی متفاوت، اقدام به ترجمه سریع و با کیفیت کتاب می نمايد.
ساختار گروه های کاری ترجمه از یک مترجم مجرب و با سابقه در کار ترجمه گروهی و تعدادی مترجم آشنا با فن ترجمه و مفاهیم تخصصی متن مورد نظر تشکیل شده است. تدوین کلید واژه و نیز استفاده از نرم افزارهای مدیریت ترجمه ضامن ترجمه ای صحیح، روان و یکدست در کمترین زمان ممکن می گردد. در کنار این روش جدید و بنابرخواست مشتری، مركز تخصصي زبان عربي اديب همچنين امکان انتصاب یک مترجم مجرب متخصص برای ترجمه یک کتاب را نیز دارا می باشد.
شرح سرویس ها و خدمات نشر
در این قسمت شما با شرح خدمات و سرویس های ارائه شده توسط مركز تخصصي زبان عربي اديب در زمینه نشر آشنا خواهید شد.
ترجمه کتاب
همانطور که در قسمت مقدمه اشاره شد ترجمه کتاب ها به دو صورت فردی و گروهی در مركز تخصصي زبان عربي اديب در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت قابل انجام می باشد.
بومی سازی وب سایت
چنانچه نشریه و یا روزنامه شما دارای وب سایت اختصاصی باشد که مایل باشید آن را به زبان عربي نیز بروز کنید، مركز تخصصي زبان عربي اديب در این زمینه آمادگی همکاری با شما را دارا می باشد.
تلخیص و نوشتن چکیده کتاب
در این بخش بنابرخواست مشتری، مترجمین ما اقدام به خواندن کتاب شما نموده و با تلخیص آن و یا نوشتن چکیده ای از آن، متنی قابل ارائه به مراکزآموزش، ناشرین خارج از کشور و یا... تهيه می نمایند.
تحقیق و پیشنهاد کتاب
در این سرویس کارشناسان ما در زمینه مورد علاقه مشتری اقدام به تحقیق بر روی اینترنت و دیگر منابع می کنند و عناوین کتب جدید و مورد نظر مشتری را استخراج و در اختیار وي قرار می دهند. در صورت نیاز امکان خرید، خلاصه برداری و تهیه چکیده از کتاب مورد نظر نیز مهیا می باشد.

فرم سفارش

تماس با ما

خبرنامه