برای هر نوع متنی در هر زمینه ای راه حلی داریم ـ عمومی،فنی و تخصصی، حقوقی، پزشکی، تجاری، دانشجویی و اداری ـ جهت ارائه در دانشگاه ها، سازمانها، نشریات و مجلات، بروشور و راهنما، مقاله ISI، مقاله IEEE، یا هر journal معتبر دیگری، کتاب، مکاتبات روزمره، محتوای یک کاتالوگ، نامه نگاری اداری، تجاری، یک تحقیق دانشجویی، پایان نامه، خلاصه نویسی، تهیه Abstract، ترجمه هر متني به هر شکل كه باشد (Pdf ، word، text، عکس، برگه کاغذی و...).
هرطور که راحت ترید ارسال کنید.
هرطور که راحت ترید پرداخت کنید.
هرطور که راحت ترید دریافت کنید.
ایجاد یک سفارش بر روی سامانه مركز تخصصي زبان عربي اديب تمام کاریست که شما باید انجام دهید. ما با شما تماس می گیریم و ترجمه ی مورد نظر شما را به بهترین وجه انجام خواهیم داد.
در رشته های پزشکی، حقوق، روان شناسی، شیمی، علوم طبیعی، علوم اجتماعي، علوم پایه، عمران، کامپیوتر، محیط زیست، مدیریت و حسابداری، مکانیک، هنر، زیست، ادبیات، اقتصاد، بازرگانی، ورزشی، برق و الکترونیک، صنایع، فلسفه، ادبیات و زبان شناسی، فقه، مالی و بازرگانی، مکاتبات تجاری، اسناد تجاری، فیزیک، تاریخ، زمین شناسی، ارتباطات، نفت و گاز و سایر رشته ها.

شما می توانید از بخش صفحه سفارش سفارش ترجمه خود را در سایت ما قرار دهید

 

یکی از خدمات ارائه شده در مركز تخصصي زبان عربي اديب، ترجمه متون مختلف در زمینه های متنوع تخصصی از فارسی به عربی و از عربی به فارسی است. زبان عربی یک از 6 زبان مهم دنیاست و به عنوان زبان رسمي در بیش از بیست و چهار کشور مورد استفاده قرار مي گيرد. گستره جغرافیایی وسيعي را از کشور عراق در خاورمیانه تا كشور مراکش در همجواری با اقیانوس اطلس دربر مي گيرد. کشورهای عرب زبان همچون حلقه هاي زنجیری به هم پیوسته، از منطقه خاورمیانه در قاره های آسیا، تا شمال آفریقا امتداد يافته اند. اگرچه بیش از 250 میلیون نفر از افراد جهان به زبان عربی به عنوان زبان مادری تکلم می نمایند، افرادی که به نحوی با زبان عربی در ارتباط‌اند بسیار بیشتر از این تعداد، و به گستره جهان اسلام هستند. زبان عربی زبان اسلام و زبان قرآن مجید است و قرآن به عنوان معجزه نبی اکرم و کتاب مقدس مسلمانان به زبان عربی نازل شده است. لذا مسلمانان علاقه دارند تا از محتوای آن به همین زبان آگاه گردند. همچنین فرائض روزانه مسلمین، مناسک حج ابراهیمی و ادعیه گوناگون به این زبان ادا می شوند. بدین ترتیب مخاطبان زبان عربی در جهان به بیش از یک میلیارد نفر رسیده‌است.

 

در ایران اما اهمیت زبان عربی و ترجمه متون و مدارک از زبان عربی به فارسی و فارسی به عربی دو چندان است. پس از ظهور اسلام و تسخیر ایران توسط اعراب، اکثریت ایرانیان به دین اسلام تشرف یافتند و بعد از آن دانشمندان، فقیهان و فیلسوفان بسیاری در طی قرن ها معلومات خود را به زبان عربی نگاشتند. امروزه نیز در حوزه های علمیه کشور فراگیری عربی مقدمه آموزش معارف اسلامی در سطوح مختلف است. همچنین در بسیاری از رشته های دانشگاهی علوم انسانی از الهیات و معارف اسلامی گرفته تا فلسفه لازم است تا واحدهای آموزشی عربی گذرانده شود. زبان فارسی امروز نیز به میزان بسیار زیاد با زبان عربی در آمیخته شده است، به طوری که تفکیک میان کلمات عربی و فارسی در زبان فارسی تقريباً غیر ممکن است. همچنین با توجه به رشد روز افزون ارتباطات تجاری و علمی میان ایران و کشورهای حاشیه خلیج فارس، آشنایی به زبان عربی و ترجمه به این زبان به حوزه های بازرگانی و مراودات مالی نیز کشیده شده است.
مركز تخصصي زبان عربي اديب با توجه به نیاز روز افزون ترجمه از زبان عربی به فارسی و فارسی به عربی اعلام می کند که با مجرب ترین مترجمین عربی همکاری می‌نماید و می‌تواند متون مختلف مشتریان را در حوزه های مختلف تخصصی به نحوی سلیس از فارسی به عربی و بالعکس ترجمه نماید

 

شما می توانید از بخش صفحه سفارش سفارش ترجمه خود را در سایت ما قرار دهید

 

 

 

 

 

 

فرم سفارش

تماس با ما

خبرنامه