سایر خدمات

 ترجمه های مشتریان می‌تواند در حوزه‌های زیر تعریف شود:


 ترجمه‌های دانشگاهی:
ترجمه های دانشجویی در رشته های مختلف علوم انسانی در حوزه های فقه، فقه موضوعی، اصول، فلسفه، علوم حدیث، منطق، عرفان و تصوف، کلام و عقاید، تفسیر قرآن و نهج البلاغه، متون شیعی و تسنن، متون معاصر و روزنامه ها و کتاب های عربی، سیره پیشوایان دینی، صرف و نحو عربی، اندیشه اسلامی، تاریخ امامت و ولایت، فرهنگ و تمدن اسلامی، اقتصاد، بانکداری اسلامی، فقه الاقتصاد، فرهنگ عرب، مهدویت، ولایت فقیه، علم رجال، اخلاق عملی، حقوق عمومی، حقوق خصوصی، حقوق بین الملل، حقوق اسلامی، حقوق تطبیقی اسلامی، مطالعات سیاسی جهان اسلام و اندیشه سیاسی اسلامی انجام می‌پذیرد. مركز تخصصي زبان عربي اديب قادر است تا کلیه مقالات فارسی شما را جهت درج در نشریات و مجلات عرب زبان از فارسی به عربی ترجمه نماید. همچنین اگر قصد ترجمه کتاب خود به زبان عربی دارید، می توانید با مركز تخصصي زبان عربي اديب تماس بگیرید. ترجمه سایت‌های پویا و ایستای دانشگاهی، خبری و علمی از فارسی به عربی و از عربی به فارسی از امکانات دیگر اين مركز تخصصي است. همچنین ترجمه پایان‌نامه‌های دانشجویی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به زبان عربی با کیفیت مقبول صورت می‌گیرد.
 
ترجمه های بازرگانی و مالی:
با توجه به افزایش تبادلات تجاری، بازرگانی و مالی میان ایران و کشورهای عرب زبان بخصوص عراق، سوریه و امارات متحده عربی، لازم است تا مدارک و متون متنوعی در این زمینه ها از زبان فارسی به عربی و عربی به فارسی ترجمه گردند. مركز تخصصي زبان عربي اديب با مترجمین متخصص در امور اقتصادی و تجاری به زبان عربی همکاری می کند و می تواند ترجمه های مشتریان گرامی را در مواردی چون ترجمه کاتالوگ‌ها، موارد تبلیغاتی، دفترچه‌های راهنما، نامه‌ها، مکاتبه‌های اداری، پاورپوینت، گزارش‌های مالی و پیشنهاد پروژه انجام دهد. همچنین اگر برای گسترش بازار خود به کشورهای عرب زبان قصد دارید تا وب‌سایت خود را به زبان عربی ترجمه کنید، می توانید با مركز تخصصي زبان عربي اديب تماس داشته باشید.
 
ترجمه های فرهنگی و هنری:
مركز تخصصي زبان عربي اديب قادر است تا متون مختلف در حوزه های فرهنگی و هنری مانند، زیرنویس فیلم و سریال، نمایش‌نامه و فیلم‌نامه را از فارسی به عربی ترجمه نماید.
خدمات ترجمه - ترجمه متن

برای هر نوع متنی در هر زمینه ای راه حلی داریم ـ عمومی،فنی و تخصصی، حقوقی، پزشکی، تجاری، دانشجویی و اداری ـ جهت ارائه در دانشگاه ها، سازمانها، نشریات و مجلات، بروشور و راهنما، مقاله ISI، مقاله IEEE، یا هر journal معتبر دیگری، کتاب، مکاتبات روزمره، محتوای یک کاتالوگ، نامه نگاری اداری، تجاری، یک تحقیق دانشجویی، پایان نامه، خلاصه نویسی، تهیه Abstract، ترجمه هر متني به هر شکل كه باشد (Pdf ، word، text، عکس، برگه کاغذی و...).
هرطور که راحت ترید ارسال کنید.
هرطور که راحت ترید پرداخت کنید.
هرطور که راحت ترید دریافت کنید.
ایجاد یک سفارش بر روی سامانه مركز تخصصي زبان عربي اديب تمام کاریست که شما باید انجام دهید. ما با شما تماس می گیریم و ترجمه ی مورد نظر شما را به بهترین وجه انجام خواهیم داد.
در رشته های پزشکی، حقوق، روان شناسی، شیمی، علوم طبیعی، علوم اجتماعي، علوم پایه، عمران، کامپیوتر، محیط زیست، مدیریت و حسابداری، مکانیک، هنر، زیست، ادبیات، اقتصاد، بازرگانی، ورزشی، برق و الکترونیک، صنایع، فلسفه، ادبیات و زبان شناسی، فقه، مالی و بازرگانی، مکاتبات تجاری، اسناد تجاری، فیزیک، تاریخ، زمین شناسی، ارتباطات، نفت و گاز و سایر رشته ها.

خدمات ترجمه - ترجمه وب سایت

پیشنهاد خدمات وب سایت
با توجه به قرار گرفتن کشورمان ایران در میان بازارهای متعدد بین المللی، بويژه بازارهای گسترده کشورهای عرب زبان در غرب و جنوب كشور، ایجاد ارتباط دقیق با این همسایگان، امری حیاتی در جهت ایجاد کسب کار موفق است. همچنین با توجه به برخی شباهت های دینی و فرهنگی ما با کشورهای عرب زبان و همه گیر بودن زبان انگلیسی در میان کلیه کشورهای دنیا معرفی کسب و کار به دو زبان عربی و انگلیسی از مهمترین اولویت های استراتژیک بین المللی برای شرکتها و صاحبان کسب و کار در ایران است. مركز تخصصي زبان عربي اديب قادر است بصورت کاملاً حرفه ای با هدف تأمین نیاز و جلب رضايت شما به ترجمه و بومی سازی هرگونه وب سایت چه بصورت صفحات با متن ثابت (Static) یا بطور تخصصی تر در وب سایت های پیچیده تر (Dynamic) بصورت پویا و متغییر بپردازد. ما به شما یک راهبرد جامع جهت بومی سازی وب سایتتان - تا جایی که جستجوی بهینه به زبان مقصد (ترجمه شده)، ترجمه بانک اطلاعاتی مربوطه و پشتیبانی از بومی سازی روزانه وب سایتتان، به راحتی انجام شود - بصورت قراردادی، پیمانکاری و ... ارائه می دهیم.
خدمات ترجمه - ترجمه همزمان

ترجمه همزمان(حضوری و تلفنی)
آیا تا به حال در سمیناری شرکت کرده اید که با زبانی ناآشنا ولی با اهمیت بالا برایتان بوده باشد؟ هر کار و صنعتی روندها و ساختار خاص خود را دارد. آیا تا به حال طعم رضایت و اعتماد به یک مترجم را در سفرهای خارجی چه از نظر امانت داری چه از نظر توانایی چشیده اید؟ آیا از فواید میهمانان خارجی خود که با هزینه و اهمیت زیادی نزد شما آمده اند به خوبی بهره برده اید؟ میزان تأثیر پذیری حرفه ای شما از کارشناسان دیگر کشورها چقدر بوده است؟
 
برگزاری تله کنفرانس و ویدئو کنفرانس با شرکای تجاری شما در خارج از کشور
 
مركز تخصصي زبان عربي اديب سرویس ویدئو کنفرانس را ارائه مي نمايد. این سرویس بدین صورت ارائه می گردد که مترجمین ما واسط شما و شریک تجاری شما خواهند شد و با انجام یک ترجمه همزمان بین دو طرف، ارتباط بین دو طرف را از طریق تلفن و یا ویدئو برگزار خواهند کرد.
به این ترتیب شما می توانید با یک تماس ساده از مترجمین حرفه ای ما استفاده نمایید.


اعزام مترجم همزمان ( همراه)

در این سرویس، بنابر درخواست مشتری، یک مترجم مسلط به امر ترجمه همزمان و مکاتبات اداری و تجاری به عنوان مترجم همراه، اعزام می گردد. اعزام مترجم برای سفرهای داخل و خارج از کشور نیز میسر می باشد.

ارائه خدمات ترجمه در نمایشگاها و سمینارها
 
ممکن است که در برگزاری نمایشگاهها و سمینارها چه در داخل و چه در خارج از کشور، نیاز به یک و یا چند مترجم داشته باشید. در این صورت مركز تخصصي زبان عربي اديب مترجمین مورد نظر شما را به تعداد و زمان مورد نیاز شما در اختیارتان می گذارد.

ترجمه همزمان مدون

ترجمه همزمان شما را طبق برنامه کاریتان برنامه ریزی می کنیم و در زمان مقتضی در کنارتان هستیم. ملاقاتهای حضوری و کنفرانسهای تلفنی و همراهی میهمانان خارجی شما در داخل شهر و در طول مسافرت داخلی و خارجی، کاری و تفریحی.خدمات ترجمه - چند رسانه ای


با تغییر نحوه انتقال اطلاعات از قالب متنی به قالب های جدید صوتی و تصویری، مسیر دیگری در فن ترجمه به نام ترجمه چندرسانه ای باز شده که شامل ترجمه فایل های صوتی و یا تصویری، به منظور پیاده سازی متن و یا ترجمه آنها به زبان های مختلف می باشد. با توجه به رشد روزافزون نیاز به این گونه از ترجمه ها، مركز تخصصي زبان عربي اديب اقدام به تشکیل گروهی از مترجمان برای پاسخگويي به این نیاز مشتریان کرده است.
شرح سرویس ها و خدمات
ترجمه و پیاده سازی متن از روی فایل های صوتی
مترجم با در اختیار گرفتن فایل صوتی مشتری شامل پادکست Podcast های خبری، سخنرانی، ترانه و... اقدام به پیاده سازی متن آن و در صورت نیاز ترجمه آن می کند.
ترجمه و پیاده سازی متن از روی فایل های تصویری
مترجم با در اختیار گرفتن فایل تصویری مشتری شامل فیلم، کلیپ و سی دی های آموزشی و... اقدام به پیاده سازی متن آن و در صورت نیاز ترجمه آن می کند.
ارائه ترجمه تیزرهای تبلیغاتی، آموزشی و... همراه با صدا گذاری، زیر نویس ترجمه به زبان مقصد که مورد تأیید مشتری قرار گرفته، همچنین تولید و تدوین سی دی و دی وی دی ترجمه شده مورد نظر شما با همکاری تیم تبلیغاتی جهت ویرایش، صداگذاری و تولید نمایه بصورت نیمه حرفه ای جهت سازمانها، نمایندگی ها، صنایع و... از جمله خدمات مركز تخصصي زبان عربي اديب می باشد.

خدمات ترجمه - ترجمه دانشگاهی


مركز تخصصي زبان عربي اديب در جهت ارائه خدمات ترجمه خاص دانشگاه و دانشگاهیان راه حل هایی را پیشنهاد می نماید:
 
ترجمه کتب و مقالات اساتید محترم و تخفیف ویژه اعضاي هیئت علمی دانشگاه ها، ارائه نمونه کار و عقد قرارداد و تعهد نسبت به ترجمه کتاب و مقالات تحقیقی و موضوعی اساتید، پژوهشگران و محققان ارجمند.
ویرایش و ویراستاری متون، کتب و مقالات.
تلخیص و ارائه مقالات تخصصی بر اساس استاندارد های ژورنالهای بین المللی مانند ISI ,IEEE.
ترجمه همزمان.
همکاری با دانشگاه ها جهت ترجمه مجلات داخلی دانشگاه.
ارائه ترجمه نشریات و مجلات دانشکده ها.
ترجمه و بومی سازی وب سایت های مربوط به دانشگاه ها.
ارائه خدمات ترجمه در سمینارها و همایش های دانشجویی.
ترجمه دانشجویی مقالات و متون درسی دانشجو در اکثر رشته ها و زمینه ها.
تهیه ترجمه مباحث آموزشی.
ترجمه و تدوین سی دی و دی وی دی ( CD , DVD) آموزشی و فرهنگی.

خدمات ترجمه - بازرگانی و اداری

با توجه به رشد روزافزون اطلاعات و ارتباطات در زمینه امور تجاری و بازرگانی و تبدیل روشهای سنتی به مدرن، برای انجام این امور، نیاز به خدمات و سرویسهایی جدید در این زمینه در جامعه احساس می شود. با آگاهی از این امر، مركز تخصصي زبان عربي اديب اقدام به راه اندازی بخشی کرده است که به صورت تخصصی به این مهم می پردازد. ما در این بخش سعی کرده ایم با ارائه سرویسها و خدمات متنوع، به نیازمندیهای مشتریان خود در این زمینه پاسخ گفته و باعث شفاف سازی و تسهیل در امور مبادلات و تبادلات تجاری و اداری این عزیزان با طرفین خارج از کشور باشیم.
شرح سرویسها و خدمات بازرگانی و اداری:
در این قسمت شما با شرح خدمات و سرویسهای ارائه شده توسط مركز تخصصي زبان عربي اديب در زمینه بازرگانی و اداری آشنا خواهید شد.
ترجمه نامه نگاریها و مکاتبات تجاری
در این سرویس امور نامه نگاری و مکاتبات تجاری شما در زمینه های مختلف مانند: أخذ نمایندگی، امور و تشریفات گمرکی، مکاتبات روزمره و... توسط مترجمین مجرب ما، با سرعت و دقت مورد نظر شما ترجمه خواهد شد.
ترجمه استعلام قیمت و پروفرما
ترجمه دستورالعمل ها، استانداردها، گزارش ها و رویه ها
ترجمه بروشور و کاتالوگ
برگزاری تله کنفرانس و ویدئو کنفرانس با شرکای تجاری شما در خارج از کشور
بدین صورت که مترجمین ما واسط شما و شریک تجاری شما خواهند شد و با انجام یک ترجمه همزمان بین دو طرف، ارتباط بین دو طرف را از طریق تلفن و یا ویدئو برگزار خواهند کرد.
اعزام مترجم همراه
در این سرویس بنا بر درخواست مشتری یک مترجم مسلط به امر ترجمه همزمان و مکاتبات اداری و تجاری به عنوان مترجم همراه، اعزام می گردد. اعزام مترجم برای سفرهای داخل و خارج از کشور نیز میسر می باشد.
ترجمه تلفنی
این سرویس برای رفع نیاز آنی مشتریان به خدمات ترجمه ارائه می گردد. در این سرویس مشتری با مترجمین ما ارتباط تلفنی برقرار کرده و از طریق تلفن به انجام امور خود خواهد پرداخت. این سرویس برای مشتریان در خارج از کشور هم قابل ارایه می باشد.
ارائه خدمات ترجمه در نمایشگاها و سمینارها
ممکن است که در برگزاری نمایشگاهها و سمینارها چه در داخل و چه در خارج از کشور نیاز به یک و یا چند مترجم داشته باشید. در این صورت مركز تخصصي زبان عربي اديب، مترجمین مورد نظر شما را به تعداد و زمان مورد نیاز، در اختیار شما می گذارد.
ترجمه و گردآوری اخبار
در این سرویس بنابر درخواست مشتری، اخبار تخصصی و مرتبط با زمینه کار مشتری در بازه های زمانی مورد توافق از منابع مختلف گردآوری و دسته بندی می شود و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. در این قسمت، در صورت خواست مشتری، کارشناسان ما در زمینه تحقیق بر روی اینترنت به منظور جمع آوری اطلاعات از کالاها، خدمات و بازارهای جدید نیز آماده به همکاری می باشند.
بومی سازی نشریات تخصصی و وب سایت
در این سرویس چنانچه بنگاه تجاری، صنعتی و یا بازرگانی دارای نشریه و یا وب سایت تخصصی باشد، مركز تخصصي زبان عربي اديب آمادگی لازم برای بومی سازی این نشریات و یا وب سایتها به زبان عربي را دارا می باشد.
ترجمه فایلهای صوتی و تصویری
ترجمه فایلهای صوتی و تصویری (با پسوند WAV، DVD، CD) و... (جهت خدمات چندرسانه ای به بخش خدمات چند رسانه ای مراجعه فرمایید.)

خدمات ترجمه - مجلات و نشریات
با رشد روزافزون دانش و تعدد مجلات و نشریات داخلی و خارجی در زمینه های مختلف عمومی و تخصصی و لزوم تبادلات علمی بینابینی، نیاز مبرمی به ترجمه های علمی و تخصصی مقالات حس می شود که مركز تخصصي زبان عربي اديب آمادگي سرویس رسانی به نشریات را در این زمینه ها دارا می باشد.
شرح سرویس ها و خدمات مجلات و نشریات:
ترجمه تخصصی مقالات
بومی سازی وب سایت
چنانچه نشریه و یا روزنامه شما دارای وب سایت اختصاصی باشد که مایل باشید آن را به زبان عربي نیز بروز رساني کنید، مركز تخصصي زبان عربي اديب در این زمینه آمادگی همکاری با شما را دارا می باشد.
تهیه خلاصه و چکیده مقالات
در این بخش، بنابرخواست مشتری، مترجمین ما اقدام به خواندن مقاله مورد نظر نموده و با تلخیص آن و یا نوشتن چکیده ای از آن، متنی قابل ارائه به مراکزآموزشی، ناشرین و نشریات خارج از کشور و... تولید می نمایند. همچنین در این زیر گروه، امکان تلخیص کلیه مطالب یک نشریه و ترجمه به زبان عربي نیز امکان پذیر می باشد.


خدمات ترجمه - ترجمه انتشارات

خدمات نشر
با توجه به سرعت تحولات در دنیای کنونی و بروز شدن سریع علم و دانش، نیاز به خدمات سریع تری در حوزه نشر و ترجمه احساس می شود که مركز تخصصي زبان عربي اديب، با ایجاد كارگروه های مختلف در زمینه های تخصصی متفاوت، اقدام به ترجمه سریع و با کیفیت کتاب می نمايد.
ساختار گروه های کاری ترجمه از یک مترجم مجرب و با سابقه در کار ترجمه گروهی و تعدادی مترجم آشنا با فن ترجمه و مفاهیم تخصصی متن مورد نظر تشکیل شده است. تدوین کلید واژه و نیز استفاده از نرم افزارهای مدیریت ترجمه ضامن ترجمه ای صحیح، روان و یکدست در کمترین زمان ممکن می گردد. در کنار این روش جدید و بنابرخواست مشتری، مركز تخصصي زبان عربي اديب همچنين امکان انتصاب یک مترجم مجرب متخصص برای ترجمه یک کتاب را نیز دارا می باشد.
شرح سرویس ها و خدمات نشر
در این قسمت شما با شرح خدمات و سرویس های ارائه شده توسط مركز تخصصي زبان عربي اديب در زمینه نشر آشنا خواهید شد.
ترجمه کتاب
همانطور که در قسمت مقدمه اشاره شد ترجمه کتاب ها به دو صورت فردی و گروهی در مركز تخصصي زبان عربي اديب در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت قابل انجام می باشد.
بومی سازی وب سایت
چنانچه نشریه و یا روزنامه شما دارای وب سایت اختصاصی باشد که مایل باشید آن را به زبان عربي نیز بروز کنید، مركز تخصصي زبان عربي اديب در این زمینه آمادگی همکاری با شما را دارا می باشد.
تلخیص و نوشتن چکیده کتاب
در این بخش بنابرخواست مشتری، مترجمین ما اقدام به خواندن کتاب شما نموده و با تلخیص آن و یا نوشتن چکیده ای از آن، متنی قابل ارائه به مراکزآموزش، ناشرین خارج از کشور و یا... تهيه می نمایند.
تحقیق و پیشنهاد کتاب
در این سرویس کارشناسان ما در زمینه مورد علاقه مشتری اقدام به تحقیق بر روی اینترنت و دیگر منابع می کنند و عناوین کتب جدید و مورد نظر مشتری را استخراج و در اختیار وي قرار می دهند. در صورت نیاز امکان خرید، خلاصه برداری و تهیه چکیده از کتاب مورد نظر نیز مهیا می باشد.خدمات ترجمه مخصوص مؤسسات و سازمان ها

مركز تخصصي زبان عربي اديب آمادگي دارد به مؤسسات و سازمانهاي دولتی یا بخش خصوصی، خدمات گوناگون ترجمه ارائه نمايد. واحدهای آموزشی و پژوهشی سازمانها و مؤسسات همیشه به ترجمۀ منابع اصلی برای استفاده در سازمان متبوع خود نیازمندند. ما آماده هستیم که طی قرارداد یا به صورت پروژه ای این منابع را به صورت تضمین شده و با کیفیت عالی ترجمه و تدوین نماییم. ترجمه مکاتبات بازرگانی و اداری مربوط به واحدهای امور بین الملل مؤسسات نیز از جمله خدماتی است که ما قادر به ارائه آن هستیم.خصوصیات مركز تخصصي زبان عربي اديب:
تحویل سفارش بصورت تایپ شده.
امکان سرویس در 24 ساعت شبانه روز.
قیمت کارشناسی شده.
سرعت بیشتر در ترجمه.
کیفیت بالاتر ترجمه به سبب استفاده از مترجمین متخصص.
تنوع تخصص:
در رشته های پزشکی، حقوق، روان شناسی، شیمی، علوم طبیعی، علوم اجتماعی، علوم پایه، عمران، کامپیوتر، محیط زیست، مدیریت و حسابداری، مکانیک، هنر، زیست، ادبیات، اقتصاد، بازرگانی، ورزشی، برق و الکترونیک، صنایع، فلسفه، ادبیات و زبان شناسی، فقه، مالی و بازرگانی، مکاتبات تجاری، فیزیک، تاریخ، زمین شناسی، ارتباطات، نفت و گاز و...
امکان تبادل اطلاعات با مترجم در حین ترجمه.
استفاده از خدمات پشتیبانی بعد از تحویل سفارش (گارانتی 24 ساعته پس از تحویل ترجمه).
عدم نیاز به مراجعه حضوری و امکان استفاده از خدمات ترجمه، در هر کجای دنیا که به شبکه اینترنت وصل باشد.

فرم سفارش

تماس با ما

خبرنامه